Skip to content

OM OSS

KONTOR OSLO

Storgata 10B, 0155 OSLO

Combined ShapeCreated with Sketch.

Norwegian Mountain Salmon

Norwegian Mountain Salmon AS består av et team på 12 personer som innehar den nødvendige kompetansen for å planlegge og gjennomføre store utbyggingsprosjekter. I tillegg er samarbeidspartnere med ekspertise innen hver enkelt av de vitale fagfeltene for produksjon av laks involvert. Disse vil få en enda større rolle i prosjektet etterhvert som konsesjoner er tildelt.

1471559

Bård N. Hjelmen

LEDER

+47 996 47 824
bard@nmsalmon.no

Thomas Karlsen

LEDER FINANSIERING

 +47 934 41 557
thomas@nmsalmon.no

William Vossgård
MSc. in Industrial Economics and Technology Management

PROSJEKTLEDER
(TEKNOLOGI)

 +47 91 73 6779
william@nmsalmon.no

1471559 - Copy

Arne Ove Sekkingstad


PROSJEKTLEDER
(LOGISTIKK/
MASSEHÅNDTERING)

 +47 91 74 99 57
arne@nmsalmon.no

Martin Breien Hauge
MSc. in International Business


PROSJEKTLEDER
(REGULATORISK/
INTERNASJONALE LOKASJONER)

+47 406 14 121
martin@nmsalmon.no

Andreas

Andreas Blach Søby
MSc. in Aquatic Science and Technology

INGENIØR
(AKVAKULTUR)

+45 30 40 67 31
andreas@nmsalmon.no

Mikkel Dahl Slettebø
MSc. in Engineering and ICT


INGENIØR
(TEKNOLOGI)

 +47 941 37 743
mikkel@nmsalmon.no

Sondre Sandvik
BSc. in Oil and Gas Technology
MBA in Strategic Management

INGENIØR
(TEKNOLOGI)

 +47 920 65 766
sondre@nmsalmon.no

Julie Vossgård
MSc. Economics and Business Administration

ØKONOM

 +47 482 53 555
julie@nmsalmon.no

Combined ShapeCreated with Sketch.

KONTAKTSKJEMA

Jakob Vossgård

LEDER FINANSIERING

+47 47 60 72 75
jakob.vossgaard@nordea.no